5. května 2010

Víkend

Tak jsem se zas na delší dobu odmlčela, jsem hrozná. Mám tolik věcí v hlavě o kterých bych mohla psát, ale naklovat to do booku je z nějakého nepochopitelného důvodu strašně náročné. Chtěla bych, aby mé příspěvky měly hlavu a patu, ale nakonec stejně píšu bez ladu a skladu, jak mi myšlenky zrovna běží hlavou. Názorným příkladem je tento první odstavec - chtěla jsem psát o víkendu a kdoví, zda se k němu vůbec dostanu :-)

Začnu čtvrtkem, kdy jsem si po povinnostech udělala výlet do Korálkového města. Bylo krásné počasí a já se procházela malebnýma uličkama, užívala si sluníčka, koukala do výloh maličkých krámků a nakonec jsem se na pár hodin uchýlila do nejlepšího krámku, který znám. Je to malý korálkový ráj - 4 místnosti kde jsou od podlahy až po strop vyskládány pytle korálků, komponentů a všeho co potřebuji ke své tvorbě. Peněženka však zela prázdnotou, takže jsem se musela hooooodně krotit a nakoupit opravdu jen to, co bezpodmínečně potřebuji. Ale znáte to - stejně jsem koupila trošku víc ;o) O víkendu jsem se dala hned do zpracovávání nového "matroše" a vznikly tak naušnice a právě dodělávám náramek - brzy sem určitě hodím fotky (musím počkat na lepší počasí).

Pátek se po celé republice nesl ve smyslu pálení čarodějnic. Tak mě teď napadá - Pálej se čarodějnice i jinde než v ČR? Já se toho vesměs neúčastnila, byli jsme se jen projít k hasičům, chvilku postáli u ohně, ale bylo tam mrtvo. Takže jsme se večer bavili u společenských her a dobrého vínka.

V sobotu byl Majáles. Počasí rize aprílové, ale kapely hrály dobře a divadlo bylo bezkonkurenční. Podělím se s váma o malou ukázku z něj.
A jelikož byl v sobotu 1. Máj - dostala jsem i pusu pod rozkvetlou třešní ♥

6 komentářů:

 1. wooow... a kde že je ten korálkový ráj? =)
  jinak moc krásný design!

  OdpovědětVymazat
 2. děkuji za pochvalu, ale přiznám se, že jsem ho stáhla někde z netu :-) Jo a korálkový ráj je v Jablonci nad Nisou - jmenuje se to tam Bijoux nonstop

  OdpovědětVymazat
 3. Bijoux nonstop zni docela dobre...v takovem raji bych byla ztracena, nemluve o penezence :)

  dekuji za prizeni a "following" :)

  mas pekny koralkovy talent, jen tak dal!

  OdpovědětVymazat
 4. Panebože, tak ten ráj vypadá naprosto skvěle, já bych nevěděla co dřív!! A peněženka by hoodně trpěla :D. Miluju korálky a výrobky z nich!!

  OdpovědětVymazat
 5. tolik korálk§ pohromadě...to snad není možný...:D

  OdpovědětVymazat
 6. :-) no a to na tý fotce je jen zlomek celého království ... druhů a barev až přechází zrak ... nemůžu se dočkat až vydělám nějaký peňouzky a pojedu zas nakupovat :-)

  OdpovědětVymazat