28. září 2012

Sally Hansen

Již dlouho jsem si na laky Sally Hansen brousila drápky (doslova). A konečně je doma. Musím říci, že nejprve jsem zažila vlnu euforie... nádherná růžová, tohle bude určitě konečně lak, který mi vydrží neskutečně dlouho bez chybičky... poté přišlo vystřízlivění... ani ve třetí vrstvě plně nekryje, manipulace se štětečkem je tragédie, barva je úplně jiná než v lahvičce... ale tímhle se přece nenechám zastrašit. Vždyť je to ten všemi vychvalovaný Sally Hansen lak, nejdůležitější je stejně výdrž. Za standard považuji výdrž cca 3 dny, takže teď chci rozhodně víc... samotný bez podkladu a nadlaku vydržel přesně jedno mytí nádobí... OK, OK, moje chyba. Druhý pokus s podkladem Sally Hansen Miracle nail thickener a nadlakem Rimmel Super Wear dopadl stejně.

Jsem zklamaná. Jaké máte zkušenosti vy?
2 komentáře:

  1. myslim, ze pri tychto lakoch zavisi aj od odtiena, ja mam cerveny a bola som spokojna, ked som vsak pouzila mamin nude, celkovo bol o nicom od nanasania, schnutia...

    OdpovědětVymazat
  2. No, já pořád kolem nich v drogerce chodím a říkám si: Jé ty jsou tak krásný... chtěla bych jim dát ještě šanci, ale zas za tu cenu si můžu pořídit nějaký osvědčenější.

    jenže jak se znám, tak to dopadne tak, že si stejně nějakej pořídím. :-)

    OdpovědětVymazat