17. dubna 2013

Nečekaný dáreček od Golden Rose

Schvátila mě nějaká nemoc, díky které již několik dní jen spím, kašlu, nudím se a umírám. Prostě dny úplně na prd. Z té postelové letargie mě včak dnes dostal milý balíček. Poslala mi ho kosmetická firma Golden Rose jako odměnu za předešlý článek.

Já, pidimini blogerka dostala něco jen tak? Wau, toho si opravdu vážím a děkuji.

A ačkoliv mě o to nikdo nežádal, myslím si, že laky této společnosti si zaslouží větší pozornost. Přijde mi, že jsou dosti opomíjené a mnohdy i opovrhované. Kdo však někdy vyzkoušel, určitě nelitoval. 

Co dárková taštička obsahovala? GR Rich color - 31, GR Care + Strong - 118, GR Magnetic - 13, GR Quick dry top coat

Čekaly na mě 4 laky v zajímavých odstínech. Do oka mi hned padl tmavě fialový RICH COLOR. Fialová je jedna z mých nejoblíbenějších barev a u tohoto mě mile překvapil širší štěteček, takže se s ním lakuje jedna báseň. Velice dobře kryje, takže stačí jedna vrstva a máte hotovo. 

Co mě naopak na první pohled vůbec nezaujalo byl lak CARE + STRONG. Barva je jemňounce fialková se zlatým shimerem, takže po zkušenostech od jiných značek jsem očekávala, že nebude vůbec krýt. A já přímo nesnáším, když mi pod lakem prosvítají světlé konečky nehtů. Protože jsem však nedočkavka a všechno nové musím okamžitě vyzkoušet (nechápu jak může mít někdo doma úplně novou kosmetickou věcičku a ještě vůbec neozkoušenou, z toho bych se zbláznila), nalakovala jsem si každou barvou jeden nehet a ejhle překvapení. On ten fialkovej plně kryje už ve druhé vrstvě. 

Další překvapení přišlo u MAGNETICkého laku. Barvu má takovou hnědo-vínovou, ale po nalakování jde spíš fialova. Nikdy bych si ho nekoupila, to rovnou přiznávám. Proč? Vlasně jen kvůli předešlé špatné zkušenosti u magnetického laku Essence. Nějak jsem je všechny hodila do jednoho pytle a kvůli téměř nefunkčnosti jednoho, zavrhla i všechny ostatní. Jenže teď už vím, že magnet u Golden Rose je mnohem silnější, jen na chviličku přiložíte a hned funguje. Navíc se díky magnetu zvýraznila barva laku a hlavně vylezly na povrch drobounké červené třpytky, které jinak nejsou vidět. 


A nakonec lak, kolem kterého jsem už několikrát kroužila, ale vždy mě mé racionální Já zarazilo s tím, že mám doma top coatů dost. QUICK DRY top coat má širší štěteček, takže opět bleskové lakování. Má urychlovat schnutí laku a díky UV filtru zabraňovat žloutnutí a vyblednutí barev. 

Na malíčku mám magnetický lak bez použití magnetu.

O výdrži vám zatím nic nepovím, je na to příliš brzy. Rozhodně však můžete očekávat do budoucna srovnání s podobnými laky od jiných firem. 

Máte u GR nějaké oblíbence? Budu moc ráda, když mi poradíte co stojí za pozornost.


6 komentářů:

 1. Pozornost ze strany Golden Rose je moc milá. A ten temně fialový vypadá krásně. Takže přeju brzké uzdravení a užívej si milé odměny!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, jen doufám že zas tak rok nebudu muset pít čaj :-D Ale zas mám čas na lakování nehtů ;-)

   Vymazat
 2. No teda. Tak taky darcek by aj mna potesil :)

  OdpovědětVymazat
 3. Fialová je taky moje oblíbená barva a musím říct, že ty barvy se mi líbí na nehtech všechny!

  OdpovědětVymazat
 4. To jsou krásný barvy, moc díky za tip. Dáreček je moc milé překvapení ;-)

  OdpovědětVymazat